Kurse të Gjuhës Gjermane

Numri i shpalljes: 40637 | Postuar në: 18.01.2017, 10:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Gjuhë

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Kurse të Gjuhes Gjermane për nxënës,studentë si dhe bashkim familiar me programin shkollorë ,,Schritte International A /A1. si dhe B/ B1
Të gjithë të interesuarit dhe të interesuarat në numer tel: 044374695

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 ,,Qendra Rinore,, Kastriot