Sllejv

Numri i shpalljes: 40630 | Postuar në: 17.01.2017, 13:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes sllejv max 2900 wat esht shum pak i perdoren ni sezon pres blersin serioz

 Rahovec     Rahovec 21010

 Ensar