Shes jaknen 5.11

Numri i shpalljes: 40629 | Postuar në: 17.01.2017, 13:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Xhupa - Xhaketa

Madhësi: 140

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 130 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për djem

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet jaknja e firmes ushtarake 5.11 e ardhur nga Londra d.m.th jaknja +dusi i jaknes

 Prishtinë     Prishtinë 10010

Dërgo E-mail

 Altin