Bilardo , Rrakidaq

Numri i shpalljes: 40618 | Postuar në: 16.01.2017, 11:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 550 €

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Bilardo dhe rrakidaq ne gjendje te mir qmimi 550€ te dyjat , 049585184

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Tomor