IPET LOKALI ME QERA NE QENDER

Numri i shpalljes: 39599 | Postuar në: 14.01.2017, 22:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 60

Kati: 1

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: 900 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Lokali gjendet ne qender ne rrugen Hajdar Dushi perballe OSBE-se ose me saktesishte perballe qenderes se regjistrimeve te veturave.Posedon 60m2 dhe eshte e pershtatshme per shume veprimtari afariste.Lokali ipet per kohe te gjate .Qmimi per mua eshte 900 euro .Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 044 269 145.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 genc