she's HTC desire 310

Numri i shpalljes: 39598 | Postuar në: 14.01.2017, 13:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: HTC

Modeli: desire 310

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


HTC desire ka:
8Gb
verisionin 4.4.
eshte pak i perdorun
shum i ruajtun
i ka 2 ngjyra bardh dhe zi.

 Rahovec     Ratkoc

 rinor hoti