Pallto

Numri i shpalljes: 39584 | Postuar në: 12.01.2017, 20:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Pallto

Madhësi: S

Ngjyra: gri e errët

Çmimi: 7 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes pallton e perdorur jo shum gjat

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 Samedin