fustan

Numri i shpalljes: 39581 | Postuar në: 12.01.2017, 20:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e kuqe

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Fusta nr 40 dhe 42 te ardhur nga gjermania te paperdorur

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 samedin