iphone7 plus

Numri i shpalljes: 39578 | Postuar në: 12.01.2017, 15:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iphone7 plus

Çmimi: 750 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Iphone7 plus i paperdorur cmimi 750€

 Deçan     Deçan

 muhamet kasumaj