Passat benzin

Numri i shpalljes: 39564 | Postuar në: 11.01.2017, 17:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 1989

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Portobagazh

Ngjyra: e gjelbër

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Pasati eshte ne gjendje te regullt dhe nuk eshte ne hipotek1 vit regjistrim

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 Drilon