goma ne shitje

Numri i shpalljes: 39562 | Postuar në: 11.01.2017, 15:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 17

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


goma te dimirit

 Fushë Kosovë     Bardh madh

Dërgo E-mail

 Florond