Shes 2 pal skija

Numri i shpalljes: 39535 | Postuar në: 09.01.2017, 14:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte dimërore - Ski / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes dy pale skija te paperdorura origjinale nga gjermania komunikimi Vetem me viber +37744883041 qmimi me marrveshje

 Prishtinë     Prishtinë 10100

 Endrit