Komod

Numri i shpalljes: 39530 | Postuar në: 08.01.2017, 17:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aksesorë, Pajisje të duhura për shtëpi / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


per kontakt thirrni ne nr 045 678 193 ose 045 627 756

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Nderim