Barna sheruese

Numri i shpalljes: 3952 | Postuar në: 04.05.2015, 18:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medicinë alterantive

Lloji i shpalljes: Shitet


Sherojme me sukses keto semundje : Psoriaze, Ekzeme (majesil), gangrene, Guret ne veshke ( pa operacion), Hemorriodet ( te brendshme dhe te jashtme), Diegiet ne lekure, Ithatat ne lekure, Vitiligo, Puqrrat ne fytyre, etj.

 Prizren

Dërgo E-mail

 edonjeta