maske e zeze

Numri i shpalljes: 39518 | Postuar në: 07.01.2017, 20:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Maska origjinale te ardhura nga turkia.

 Prishtinë     Prishtinë 10140

 Prishtina