Rregullime te oborreve me kubza

Numri i shpalljes: 39503 | Postuar në: 06.01.2017, 14:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Arkitekturë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kryejme te gjitha punet ndertimore te kopshteve, oborreve, rrugeve, trotuareve me kubza, pllaka, kocka betoni ne menyre profesionale dhe efikase
Per punet tona japim pergjegesi
Kontakt:+37745849573

 Prizren     Prizren 20000

 AP >(Ndërmarrje)