Shitet! Samsung Tab 4.

Numri i shpalljes: 39480 | Postuar në: 03.01.2017, 22:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes- Samsung Tab 4 (Tablet) 7inch ... Tableti eshte i ri pa asnje grrith hiq para 2 jave mka ardh prej Gjermanis ... Tableti posedon USB-kabell , Mbushesin e vet Origjinal dhe ndegjuset origjinal , Ky tablet shum frik ka dal eshte me i riu, Por po e shes me qmim t lir se skem kush me perdor prandaj .. Nuk bej ndrrime .. Vetem numrin e viberit e kam, mos me telefononi sepse nuk me bon , Vetem shkruani ne Viber ne Nr. +37744762215. Flm per mirkuptim.

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Ardi