Telefon Samsung s4

Numri i shpalljes: 39473 | Postuar në: 03.01.2017, 01:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: 4s

Çmimi: 130 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes telefonin Samsung S4 ne gjendje shume te mire si i ri.
Kapakun mbrapa e ka nga lekura.

 Kaçanik     Kaçanik

Dërgo E-mail

 Rrahman