Teknik

Numri i shpalljes: 39462 | Postuar në: 02.01.2017, 09:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 4 satelita jbl me horna eminec jan shum te rujtun sllejv max 2900 wat mikseta ymaha pres blerin serioz

 Rahovec     Rahovec 21000

 Eni