Teknik

Numri i shpalljes: 39461 | Postuar në: 02.01.2017, 09:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 4 satelia jbl me horna eminec jan shum te rujtun edhe sllejv max 2900 pres blersin serizo

 Rahovec     Rahovec 21000

 Eni