Shitet Televizori plazma

Numri i shpalljes: 39460 | Postuar në: 01.01.2017, 16:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Produkt: Plazmë

Madhësi: 132 cm (52 inch)

Çmimi: 300 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i shpalljes: Shitet


Televizori osht ne gjendje te rregullt ,nuk ka defekte askund ,vjen nga dubai është HDMI Per me shum diskutojm edhe ne viber +38649728221

 Lipjan     Lipjan

 Adem Mikullovci