Rekuizite per basketboll

Numri i shpalljes: 39445 | Postuar në: 31.12.2016, 14:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Për me shume detaje shih fotografinë e postuar e cila përmban edhe çmimin ne shitje.

Te interesuarit mund te kontaktojnë neper mjet telefonit si dhe ne Viber me numër te postuara.

Për me shume detaje mund te pyetni ne telefon.

Çmimi i artikullit ne shitje mund te diskutohen.

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Fatmiri