Passat

Numri i shpalljes: 39431 | Postuar në: 30.12.2016, 15:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 1.200 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Passat 1.9 tdi nermale eshte gjendje te rregulle me karriga me nxemje dhe me tepomate hagjime pakes me nafte

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 Halili