MOLER NGJYROSJE 0.50 m²

Numri i shpalljes: 3923 | Postuar në: 22.04.2015, 14:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


OFROJM SHËRBIME PËR GELQEROSJEN E BANESAVE SHTËPIJAVE HOTELEVE LOKALEVE ZYREVE ETJ . KEMI NJË EKIP PROFESIONALË NË PUNËT E MOLERAIT PO ASHTU PUNOJM MONTIMIN E KNAUFIT FASADA TË MBRENDSHME LLAQE ETJ NUK KENI NEVOJ TË LARGONI MOBILET APO TI MBULONI ATO SEPSE TË GJITHA I KRYEN STAFI JON NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TË SANITARIS SEPSE TË GJITHA KTO MBULOHEN DHE NUK MUND TË PIKEN PUNË KRYHEN SHPEJ MIR DHE LIR KTO SHERBIME VETËM TE NE I GJENI JU MIRPRET STAFI JON .

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Afrim