Shes ski Stöchli pak te perdorura

Numri i shpalljes: 38419 | Postuar në: 29.12.2016, 14:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte dimërore - Ski / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes ski Stöchli pak te perdorura

 Gjakovë     Gjakovë 50050

Dërgo E-mail

 Gerhard