Kerkoj nje femer per lidhje serioze

Numri i shpalljes: 38403 | Postuar në: 28.12.2016, 04:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Kontaktet personale / Burri kërkon Grua

Lloji i shpalljes: Shitet


Pershd jam R M nga Prizreni 35 vjeq deshiroj te njihem me nje femer per lidhje serioze , nga kosova dhe shqiperia ,

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Robert