iphone 6

Numri i shpalljes: 38396 | Postuar në: 27.12.2016, 12:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Elektronikë

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shitet iphone 6 pak i bajtun

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Genc