Dritare plastike me roleta

Numri i shpalljes: 38382 | Postuar në: 26.12.2016, 14:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Dyer dhe dritare PVC

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten 4 dritare plastike 140-140cm
Pa roleta
140-165 me roleta
1 dritare banjos 60-60= 40 euro
1 der e hymjes prej druri 140-205cm= 80 euro

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 Ekrem