Bej rregullimin e oborreve me kubza

Numri i shpalljes: 38368 | Postuar në: 25.12.2016, 11:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Përpunim të kopshtit

Lloji i shpalljes: Shitet


Bejm rregullimin komplet me kubza dhe me gjelbrime te oborreve

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Guri-AL