Shesim Gomat

Numri i shpalljes: 38352 | Postuar në: 23.12.2016, 14:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 20

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 250 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Gomat Jane te ardhura nga zvicrres te perdorura me Dimensionen 225/45 R20 ,Jan shum pak te perdorura. 045455989 + Viber

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Vaxhid