shitet iphon 5

Numri i shpalljes: 38326 | Postuar në: 21.12.2016, 21:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iphone 5

Çmimi: 150 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Iphone 5 i bardh 32 gb

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 sadri