Ps 2

Numri i shpalljes: 38298 | Postuar në: 20.12.2016, 18:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojra PC dhe Video Lojra / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes ps 2 ne gjendje te mir me qip 8gb dhe kart memorje prej16 lojrat jan gta san andreas , pes 2013 , beed for sped, freek style,dhe basketboll i ka kabllat me 2 gjestika

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Diar