Auto Servis Pjes 'FRANCE' Peugeot Renault Citroen

Numri i shpalljes: 38286 | Postuar në: 20.12.2016, 11:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Citroen

Modeli: C3

Viti: 1981

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 0

Transmetuesi: Automatike

Karoseria: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 1 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI
Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen, te Reja edhe te perdorura
Diagnoz kompjuterike

Na Kontaktoni ne numri

044-397-010 viber 0038649397010. 049-324-729
049-397-010. Edhe ne viber.

https://www.facebook.com/Auto-Servis-France-981925165179456/?fref=ts

Blej vetura kerre per pjes Renault Citroen Peugeot.Pjes per peugeot pjes per renault pjes per citroenPjes servis diagnoz
Pjes francez reno pezho citroen peugeot renault

Pjes servis diagnoz
Pjes francez reno pezho citroen peugeot renault
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP
AUDI

 Viti     Viti

Dërgo E-mail

 granit