pumat

Numri i shpalljes: 38281 | Postuar në: 19.12.2016, 20:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: >40

Ngjyra: E bardhë

Çmimi: 30 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për djem

Lloji i shpalljes: Shitet


shes pumat te ardhur nga gjermania arsyejen se i shes se te vogla 42 nemer 42

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 besart