Shiten Kepuce Italiane

Numri i shpalljes: 38278 | Postuar në: 19.12.2016, 15:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Të tjera

Madhësi: 42

Ngjyra: gri e errët

Çmimi: 50 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


shiten kepuce te sapoardhur nga italia

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 toni