IPTV për Shqipëtarët në Europë

Numri i shpalljes: 38271 | Postuar në: 19.12.2016, 01:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Teknologjia pa tel / jokabllore

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


IPTV Abonime te kanaleve 6 mujor dhe 1 vjeqar me qmim te volitshem !
Ofroj IPTV me kanale shqip: te Kosoves, Shqipris dhe krejt paketat Evropjane
me resiver Dreambox HD Enigma2, MAG 250/254 IPTV BOX SET, Android GSM / Tablets, IOS GSM / Tablet,
ose me Smartiptv direkt ne tv Samsung, Lg.
Kjo IPTV ka kanale si: sky de, sky uk, sky it,
Frenceze, Hollandeze, Max tv, Total tv, Pink full, Digiturk, Digital+ Spanjole, Arabe, Portugeze,Etj...!
Pa satelit vetem me internet 10mbit.

Kontakt: iptv.planet@outlook.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 IPTV