GIldon RAPID

Numri i shpalljes: 38229 | Postuar në: 16.12.2016, 10:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 550 €

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes golldon RAPID me kos dhe garbuja

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 Fatjon