Shes komoden e tv

Numri i shpalljes: 38227 | Postuar në: 16.12.2016, 09:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Vitrina dhe Komodina

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes komoden per tv qmimi 50
Arsyeja e shitjes kam ble tjeter dhe sum hyn ne pune ma

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 Sejdi