Komode

Numri i shpalljes: 38225 | Postuar në: 15.12.2016, 22:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes komod te dhomes fjetjes dy pjeseshe

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Andi