Dhome femijesh

Numri i shpalljes: 38220 | Postuar në: 15.12.2016, 20:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Dhoma fëmijësh komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes dhomen e femijeve komplet, pa shtreter ne vlere prej 150 euro, dhe jogi per kervet fjetjeje dysh ne vlere prej 50 euro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Andi