Shiten atletet

Numri i shpalljes: 38211 | Postuar në: 15.12.2016, 16:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: 42

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 35 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Te ardhura nga gjermania

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Admir Rragomi