Shtrat per femije nga druri i pishes

Numri i shpalljes: 38204 | Postuar në: 14.12.2016, 16:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 68 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes urgjent shtratin per femije i cili eshte shume pak i perdorur dhe eshte ne gjendje jashtezakonisht te mire. Shtrati eshte i porositur me dimension ekstra, eshte i punuar nga druri i pishes.

 Gjakovë     Gjakovë 50000

 Merisa