Shes goma 19 pirill 235/40 er19

Numri i shpalljes: 38187 | Postuar në: 13.12.2016, 17:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 19

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 250 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes goma 19 pirill dimrit er19

 Prishtinë     Bardhosh

Dërgo E-mail

 Sahit