Mask e zez ( Black Mask)

Numri i shpalljes: 38165 | Postuar në: 12.12.2016, 14:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për fytyrë

Lloji i shpalljes: Shitet


Pastrimin e fytyres, largimin e pikave te zeza ne fytyre
Cmimi per cop : 7.99
Mbi 10 cop cmimi : 6.99 .

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Xxx