jakne

Numri i shpalljes: 38155 | Postuar në: 11.12.2016, 18:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Të tjera

Madhësi: M

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 35 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


jakne e trash

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 edonika