Kitare Elektrike Fender Stratocaster ( Kopje )

Numri i shpalljes: 38111 | Postuar në: 09.12.2016, 15:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 90 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i shpalljes: Shitet


Kitare Elektrike Fender Stratocaster ( Kopje ) ne gjendje shum te mir.Nje tel nuk e ka.

"E prodhuar ne Kine dmth esht kopje e kitares origjinal nga Amerika por kjo esht e prodhuar ne nje firm Kineze.Dmth shum esht shtir me e dallu nje ashtu edhe ne tingull"

Nese nuk me besoni ktu e keni videon:
https://www.youtube.com/watch?v=t4QdOJ1B_kI

 Dardanë     Dardanë

Dërgo E-mail

 Fehmi Keka