Likuidim i mallit

Numri i shpalljes: 38011 | Postuar në: 09.12.2016, 22:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Të tjera

Madhësi: S

Ngjyra: e kuqe

Çmimi: Me marrveshje i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shes te gjithe mallin qe e kam farmerka bluza fustana pantolla,balletanka bikine dhe shum artikuj tjer malli eshte nga EU me letra e kom pagu doganen te interesuarit na kontaktoni ne nr telit

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Edin