Patika futbolli Puma

Numri i shpalljes: 37986 | Postuar në: 01.12.2016, 20:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 23 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte të tjera me top / Këpucë

Lloji i shpalljes: Shitet


Crampon patika puma nr. 36. Pak të perdorura.

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Puma