Shes krevate per femije

Numri i shpalljes: 37976 | Postuar në: 01.12.2016, 11:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Krevate

Lloji i shpalljes: Shitet


Kam dy krevate per femije , ne gjendje te rregullt dhe te perdorur shumm pak. Krevatet mund te ndahen po ashtu edhe te vendosen me shkall njeri mbi tjetrin.Jan se bashku me dyshek i cili esht i but dhe i pershtatshem per te fjetur.

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

 Bekim