shiten drebant per gdhendjen e duboshave

Numri i shpalljes: 37956 | Postuar në: 30.11.2016, 11:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


drebant per gdhendjen e duboshave te gjitha llojet e kamijonave dhe diskav te veturav dhe kamijonav modeli italjan . kompresor italjan boca 300lita koka 500lita ne minut.mozalic per lyrjen e kamijonav me mast ceva 15metra gjatsi

 Klinë     Klinë

 makina